AUTO


Proč sjednat pojištění auta u pojišťovny Allianz v Rýmařově?

  • Během pár minut máte vozidlo pojištěno a díky připraveným balíčkům MojeAuto už nemusíte složitě řešit jednotlivá rizika.
  • Jednoduše si vyberete potřebný stupeň ochrany vašeho plechového miláčka a můžete vyrazit na cesty.
  • Navíc pokud méně jezdíte, méně platíte. Cena pojištění auta se počítá na základě počtu ujetých kilometrů i počtu obyvatel v obci. Obyvatelé Rýmařova a jeho okolí, tak mají výhodu hned 2 krát.

 

  1. FÉROVÁ CENA: Proč doplácet za někoho, kdo hodně jezdí a hodně bourá? Pokud autem najezdíte do 5000 km ročně, máte u nás pojištění auta levnější.
  2. 4 PROPRACOVANÉ BALÍČKY: Stačí Vám povinné ručení a základní asistence? Nebo hledáte komplexní ochranu včetně havarijního pojištění? Máme pojištění pro každého.
  3. JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ KALKULACE: Potřebujeme jen SPZ a rodné číslo, abychom Vám díky naší kalkulačce okamžitě spočítali cenu za pojištění auta. Hned tedy víte, na čem jste.
  4. ZÁKLADNÍ ASISTENCE ZDARMA: Nenecháme vás na holičkách. Základní asistenci a právní poradenství od nás máte vždy zdarma. Na příjmu jsme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a rádi vám pomůžeme.
  5. KOMPLEXNÍ OCHRANA: Můžete si vybrat balíček, který obsahuje například i bezlimitní pojištění skel, pojištění dětských autosedaček nebo rozšířené úrazové pojištění.

K vaší bezstarostné jízdě vám rádi pomůžeme.

osobněschůzkaon-line


 

Povinné ručení

Současný systém pojištění aut není fér, platíte stále stejně, ať ujedete hodně nebo málo kilometrů. Každý ale ví, že „auto, které nejezdí, nebourá“. Tak proč musí řidiči s málo ujetými kilometry dotovat ty, kteří jezdí více? Elektřinu, plyn nebo vodu také platíte podle skutečné spotřeby, tak je to správně. 2 milióny řidičů osobních aut najezdí ročně méně než 10 000 km. Dosud platili zbytečně mnoho a dopláceli na rizikovější řidiče. Tomu je již konec, změnou pojištění ušetří nemal...

Havarijní pojištění

Pojištění je tu pro ty, kteří se nebojí zvládnout jakoukoli cestu. Havarijní pojištění Allianz začíná tam, kde povinné ručení končí. Kromě škody, kterou při havárii způsobíte někomu jinému, totiž hradí také škody vzniklé na Vašem vozidle. Zejména pro novější vozy je tedy nezbytným doplňkem povinného ručení. U Allianz již nemusíte řešit jednotlivá rizika, připravili jsme pro Vás 4 balíčky sestavené podle stupně ochrany. Havarijní pojištění v různém rozsahu je součástí balíčků PLUS, EXTRA a MAX....

Asistence

Nepřetržitá pomoc na Vašich cestách Na cestách se může přihodit spousta nečekaných událostí. Co dělat pokud vaše vozidlo zůstane po nehodě nebo v důsledku poruchy nepojízdné? Pokud máte autopojištění od Allianz, nejste na to sami. Naši operátoři jsou připraveni Vám pomoct 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Základní asistenční služby jsou automatickou součástí všech čtyř balíčků autopojištění. V balíčcích PLUS, EXTRA a MAX je zahrnuta rozšířená asistence. Základní asist...