Pojištění domu a jiné budovy


Nebojte se o střechu nad hlavou. Pro sebe, ani své auto. Pojistíme Váš byt, dům i garáž

Příroda je někdy nevyzpytatelná a i Váš domov se může stát obětí krupobití, záplav nebo jiné nepříjemné události. Stejně tak může být poškozen vandaly, zvířaty, zloději. Chraňte svou střechu nad hlavou a sjednejte si pojištění budovy u Allianz. Pojištění si přizpůsobíte podle sebe. Pojistíme byt, dům, garáž ale taky bazén. Cena se odvíjí podle toho, co chcete mít v pojištění zahrnuto a můžete ji zjistit v našem centru pojištění Rýmařov.

Výhody pojištění budovy u Allianz:

 • Pojistíme byt, dům, chalupu, garáž. Klidně i bazén na zahradě.
 • Pojištění si můžete poskládat libovolně podle toho, čeho se obáváte nejvíce.
 • Automaticky pojistíme 12 nejzávažnějších událostí (požár, vichřice apod.).
 • Máte-li již u Allianz životní pojištění, pojištění auta, nebo penzijní spoření, získáte slevu.
 • Můžete si pojistit odpovědnost v běžném životě i v zaměstnání.
 • Nabízíme bohatou nabídku připojištění.
 • Asistenční služba je zdarma dostupná 24/7.

osobněschůzkaon-line

Co si můžete pojistit

 1. Velká hrozba - je povinný základ pojištění. Chrání Vás před nejzávažnějšími problémy. V rámci Velké hrozby jste chráněni při následujících událostech: požár, výbuch, přímý úder blesku, pád letadla, kouř, pád předmětů (např. strom) na pojištěný objekt, vichřice, krupobití, zemětřesení, náraz vozidla, sesuv půdy a lavin, rázová vlna způsobená nadzvukovými letadly.
 2. Velká voda - Pomůže Vám při záplavách a povodních. Nevztahuje se na prasklé vodovodní trubky (k tomu je určené pojištění Vodovodní hrozby). Pozor, pojištění nehradí škody vzniklé v prvních 10 dnech od počátku pojištění.
 3. Vodovodní hrozba - Toto pojištění Vám pomůže, když se něco pokazí ve vodovodních rozvodech – například praskne trubka. Navíc Vás chrání i při vystoupnutí vody z kanalizace, chybné funkci sprinklerového hasicího zařízení a zamrzlém topném a vodovodním zařízení. Zaplatíme Vám i vodné a stočné spojené s vodovodní havárií.
 4. Zloději - Vztahuje se na krádež vloupáním stavebního materiálu. Může se hodit například v době stavby domu, kdy může snadno dojít k odcizení materiálu/nářadí. Zahrnujeme sem i vandalismus, například poničení fasády, a to dokonce, i když zůstane viník neznámý.
 5. Déšť a sníh - Toto pojištění Vám pomůže při škodách způsobených tíhou a tlakem sněhu. Zahrnujeme do něj také škody, které vzniknou zatečením dešťové vody do uzavřeného pojištěného objektu nebo prosakováním tajícího sněhu nebo ledu. Pozor, pojištění nehradí škody vzniklé tíhou a tlakem sněhu v prvních 10 dnech od počátku pojištění.
 6. Rozbité sklo - Když se sklo rozbije z jakéhokoliv náhodného důvodu. Kromě oken se hodí například pro sklokeramické desky.
 7. Elektro - Toto pojištění Vám pomůže například pokud Vaše elektrické rozvody, motor od čerpadla nebo motor od garážových vrat poškodí přepětí, zkrat nebo podpětí. Na rozdíl od pojištění Velká hrozba sem zahrnujeme i škody po zásahu blesku, který nezanechal viditelné stopy na pojištěné budově, například když blesk uhodí do sloupu vysokého napětí.
 8. Poškození zvířetem - Toto pojištění Vám pomůže, pokud nějaké zvíře poškodí zateplenou fasádu či vnitřní zateplení. Zahrnujeme sem i škody způsobené zvěří na oplocení.
 9. Speciální pojištění - VIP garance, ztráta nájemného, strojní pojištění, náhradní ubytování aj. 
 10. Asistence - Základní asistence Vám pomůže, když nastane situace, která omezuje běžný provoz Vaší domácnosti a vyžaduje urgentní zásah. Můžeme Vám poslat instalatéra, topenáře, plynaře, zámečníka, elektrikáře, sklenáře, pokrývače nebo zámečníka. Rozšířená asistence navíc zajistí deratizaci a dezinsekci (tedy Vás zbaví obtížných hlodavců a hmyzu) a servis domácích elektrospotřebičů (tedy pozáruční opravy až do 5 let stáří spotřebiče). Můžete si sjednat také speciální IT nebo cyklo asistenci.
 11. Právní ochrana - Poskytneme Vám jednorázovou telefonickou poradu při řešení Vašich právních problémů, které vznikly v době trvání pojištění, pokud se týkají okruhu soukromí, domova či nájemních sporů. Radíme nonstop. Pojištění se vztahuje na Vás, Vaší manželku/manžela a studující děti žijící ve společné domácnosti. Konkrétně Vám například poradíme, co dělat v případě reklamace, sporů s lékařem, hlučným sousedem apod.
 12. Odpovědnost - Pojištění odpovědnosti za Vás uhradí škodu na zdraví nebo majetku, kterou jste způsobili někomu dalšímu.


Allianz je tu pro Vás, když ji potřebujete. Každý den a zadarmo

Vytekla Vám pračka, zabouchli jste si klíče, potřebujete instalatéra, plynaře, elektrikáře? Od toho jsme tu my. Stačí zavolat asistenční službu Allianz, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chceme, abyste se na nás mohli s důvěrou obrátit, a proto poskytujeme základní asistenci zdarma ke každému majetkovému pojištění.

Navíc si můžete sjednat rozšířenou asistenci, která zajistí deratizaci a dezinsekci (zbaví Vás obtížných hlodavců a hmyzu) a servis domácích elektrospotřebičů (pozáruční opravy až do 5 let stáří spotřebiče) nebo například IT asistenci a cyklo asistenci. Pomůžeme i se zavirovaným počítačem a píchlým horským kolem.

Stačí zavolat (+420) 241 170 000. 

Výhody asistenčních služeb Allianz:

 • Potřebujete topenáře, elektrikáře nebo třeba deratizaci hmyzu? Zařídíme!
 • Asistenční služba je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Základní asistenci poskytujeme ke každému majetkovému pojištění zdarma.
 • Můžete si navíc pojistit i pomoc při Vašich cyklistických výletech nebo při problémech s počítačem.

Co si můžete pojistit?

 1. Základní asistence - Základní asistence Vám pomůže, když nastane situace, která omezuje běžný provoz Vaší domácnosti a vyžaduje urgentní zásah. Můžeme Vám poslat instalatéra, topenáře, plynaře, zámečníka, elektrikáře, sklenáře, pokrývače nebo zámečníka.
 2. Rozšířená asistence - Rozšířená asistence navíc zajistí deratizaci a dezinsekci (tedy Vás zbaví obtížných hlodavců a hmyzu) a servis domácích elektrospotřebičů (tedy pozáruční opravy až do 5 let stáří spotřebiče).
 3. IT asistence - IT asistence pomůže, pokud si nevíte rady se svým počítačem. Nabízíme Vám vyřešení problému po telefonu, případně se náš operátor může k počítači přímo připojit přes internet a pomoci. Pomáháme například při zavirování softwaru, při neúmyslném smazání dat nebo při výskytu neznámé chybové hlášky.
 4. Cyklo asistence - Pomůže při potížích na Vašem cyklo výletě. Pokud se stane na cestě kolo nepojízdným, vyšleme k Vám asistenční službu, která jízdní kolo odveze do nejbližší opravny schopné kolo opravit, nebo do jiného místa, které si určíte. Na toto místo Vás odvezeme společně s kolem. Můžete si zvolit, jestli pomůžeme jenom Vám nebo celé Vaší rodině.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení