Pojištění domu a jiné budovy


Nebojte se o střechu nad hlavou. Pro sebe, ani své auto. Pojistíme Váš byt, dům i garáž

Příroda je někdy nevyzpytatelná a i Váš domov se může stát obětí krupobití, záplav nebo jiné nepříjemné události. Stejně tak může být poškozen vandaly, zvířaty, zloději. Chraňte svou střechu nad hlavou a sjednejte si pojištění budovy u Allianz. Pojištění si přizpůsobíte podle sebe. Pojistíme byt, dům, garáž ale taky bazén. Cena se odvíjí podle toho, co chcete mít v pojištění zahrnuto a můžete ji zjistit v našem centru pojištění Rýmařov.

Výhody pojištění budovy u Allianz:

 • Pojistíme byt, dům, chalupu, garáž. Klidně i bazén na zahradě.
 • Pojištění si můžete poskládat libovolně podle toho, čeho se obáváte nejvíce.
 • Automaticky pojistíme 12 nejzávažnějších událostí (požár, vichřice apod.).
 • Máte-li již u Allianz životní pojištění, pojištění auta, nebo penzijní spoření, získáte slevu.
 • Můžete si pojistit odpovědnost v běžném životě i v zaměstnání.
 • Nabízíme bohatou nabídku připojištění.
 • Asistenční služba je zdarma dostupná 24/7.

osobněschůzkaon-line

Co si můžete pojistit

 1. Velká hrozba - je povinný základ pojištění. Chrání Vás před nejzávažnějšími problémy. V rámci Velké hrozby jste chráněni při následujících událostech: požár, výbuch, přímý úder blesku, pád letadla, kouř, pád předmětů (např. strom) na pojištěný objekt, vichřice, krupobití, zemětřesení, náraz vozidla, sesuv půdy a lavin, rázová vlna způsobená nadzvukovými letadly.
 2. Velká voda - Pomůže Vám při záplavách a povodních. Nevztahuje se na prasklé vodovodní trubky (k tomu je určené pojištění Vodovodní hrozby). Pozor, pojištění nehradí škody vzniklé v prvních 10 dnech od počátku pojištění.
 3. Vodovodní hrozba - Toto pojištění Vám pomůže, když se něco pokazí ve vodovodních rozvodech – například praskne trubka. Navíc Vás chrání i při vystoupnutí vody z kanalizace, chybné funkci sprinklerového hasicího zařízení a zamrzlém topném a vodovodním zařízení. Zaplatíme Vám i vodné a stočné spojené s vodovodní havárií.
 4. Zloději - Vztahuje se na krádež vloupáním stavebního materiálu. Může se hodit například v době stavby domu, kdy může snadno dojít k odcizení materiálu/nářadí. Zahrnujeme sem i vandalismus, například poničení fasády, a to dokonce, i když zůstane viník neznámý.
 5. Déšť a sníh - Toto pojištění Vám pomůže při škodách způsobených tíhou a tlakem sněhu. Zahrnujeme do něj také škody, které vzniknou zatečením dešťové vody do uzavřeného pojištěného objektu nebo prosakováním tajícího sněhu nebo ledu. Pozor, pojištění nehradí škody vzniklé tíhou a tlakem sněhu v prvních 10 dnech od počátku pojištění.
 6. Rozbité sklo - Když se sklo rozbije z jakéhokoliv náhodného důvodu. Kromě oken se hodí například pro sklokeramické desky.
 7. Elektro - Toto pojištění Vám pomůže například pokud Vaše elektrické rozvody, motor od čerpadla nebo motor od garážových vrat poškodí přepětí, zkrat nebo podpětí. Na rozdíl od pojištění Velká hrozba sem zahrnujeme i škody po zásahu blesku, který nezanechal viditelné stopy na pojištěné budově, například když blesk uhodí do sloupu vysokého napětí.
 8. Poškození zvířetem - Toto pojištění Vám pomůže, pokud nějaké zvíře poškodí zateplenou fasádu či vnitřní zateplení. Zahrnujeme sem i škody způsobené zvěří na oplocení.
 9. Speciální pojištění - VIP garance, ztráta nájemného, strojní pojištění, náhradní ubytování aj. 
 10. Asistence - Základní asistence Vám pomůže, když nastane situace, která omezuje běžný provoz Vaší domácnosti a vyžaduje urgentní zásah. Můžeme Vám poslat instalatéra, topenáře, plynaře, zámečníka, elektrikáře, sklenáře, pokrývače nebo zámečníka. Rozšířená asistence navíc zajistí deratizaci a dezinsekci (tedy Vás zbaví obtížných hlodavců a hmyzu) a servis domácích elektrospotřebičů (tedy pozáruční opravy až do 5 let stáří spotřebiče). Můžete si sjednat také speciální IT nebo cyklo asistenci.
 11. Právní ochrana - Poskytneme Vám jednorázovou telefonickou poradu při řešení Vašich právních problémů, které vznikly v době trvání pojištění, pokud se týkají okruhu soukromí, domova či nájemních sporů. Radíme nonstop. Pojištění se vztahuje na Vás, Vaší manželku/manžela a studující děti žijící ve společné domácnosti. Konkrétně Vám například poradíme, co dělat v případě reklamace, sporů s lékařem, hlučným sousedem apod.
 12. Odpovědnost - Pojištění odpovědnosti za Vás uhradí škodu na zdraví nebo majetku, kterou jste způsobili někomu dalšímu.


Allianz je tu pro Vás, když ji potřebujete. Každý den a zadarmo

Vytekla Vám pračka, zabouchli jste si klíče, potřebujete instalatéra, plynaře, elektrikáře? Od toho jsme tu my. Stačí zavolat asistenční službu Allianz, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chceme, abyste se na nás mohli s důvěrou obrátit, a proto poskytujeme základní asistenci zdarma ke každému majetkovému pojištění.

Navíc si můžete sjednat rozšířenou asistenci, která zajistí deratizaci a dezinsekci (zbaví Vás obtížných hlodavců a hmyzu) a servis domácích elektrospotřebičů (pozáruční opravy až do 5 let stáří spotřebiče) nebo například IT asistenci a cyklo asistenci. Pomůžeme i se zavirovaným počítačem a píchlým horským kolem.

Stačí zavolat (+420) 241 170 000. 

Výhody asistenčních služeb Allianz:

 • Potřebujete topenáře, elektrikáře nebo třeba deratizaci hmyzu? Zařídíme!
 • Asistenční služba je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Základní asistenci poskytujeme ke každému majetkovému pojištění zdarma.
 • Můžete si navíc pojistit i pomoc při Vašich cyklistických výletech nebo při problémech s počítačem.

Co si můžete pojistit?

 1. Základní asistence - Základní asistence Vám pomůže, když nastane situace, která omezuje běžný provoz Vaší domácnosti a vyžaduje urgentní zásah. Můžeme Vám poslat instalatéra, topenáře, plynaře, zámečníka, elektrikáře, sklenáře, pokrývače nebo zámečníka.
 2. Rozšířená asistence - Rozšířená asistence navíc zajistí deratizaci a dezinsekci (tedy Vás zbaví obtížných hlodavců a hmyzu) a servis domácích elektrospotřebičů (tedy pozáruční opravy až do 5 let stáří spotřebiče).
 3. IT asistence - IT asistence pomůže, pokud si nevíte rady se svým počítačem. Nabízíme Vám vyřešení problému po telefonu, případně se náš operátor může k počítači přímo připojit přes internet a pomoci. Pomáháme například při zavirování softwaru, při neúmyslném smazání dat nebo při výskytu neznámé chybové hlášky.
 4. Cyklo asistence - Pomůže při potížích na Vašem cyklo výletě. Pokud se stane na cestě kolo nepojízdným, vyšleme k Vám asistenční službu, která jízdní kolo odveze do nejbližší opravny schopné kolo opravit, nebo do jiného místa, které si určíte. Na toto místo Vás odvezeme společně s kolem. Můžete si zvolit, jestli pomůžeme jenom Vám nebo celé Vaší rodině.